Nový článek

9. září 2011 v 15:43
Requiem for dream - Theme song
Miluji tento song! Znovu stahuji ten film.
Vzbouzí ve mě hodně pocitů.
Přemýšlení o životě, přemýšlení o všem co se dějě kolem mě.
Škola je v pohodě.
R.I.P Hokejsti z Jaroslavli (VŠICHNI, NE JENOM ČEŠI!!!)
Minulý článek jsem smazal.
Nápadů na povídky, je jich hodně, ale mám chuť psát jen v noci, na to nemám síly.
Co jiné říct?
 


Komentáře

1 Adee | Web | 9. září 2011 v 17:20 | Reagovat

RFAD je super film, poprvé jsem ho viděla jen kvůli tomu, že tam hraje Jared (uch ta moje posedlost Marsama z minulýho roku!:D), pak jsem ho viděla ještě několikrát, ale čím víckrát jsem ho viděla, tím víc na mě pokaždé zapůsobil. Je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů, protože to je ten typ filmu, který ti opravdu "něco dá".
Přemýšlení o životě není nic pro mě. Tedy, samozřejmě, že přemýšlím o životě a o okolí, někdy dokonce i sama o sobě, ale pokaždé to špatně dopadne, takže se tomu snažím vyvarovávat.
Nápady na povídky, ano i ty u mě jsou a radši je nepočítám. Byla jsem na sebe vážně "hrdá", když jsem se dostala na číslo 23, na stránku, kde zatím stojí moje povídka, o který vážně nevím, kdy ji dopíšu, tak nějak teď mám zablokovaný všechno, co se k tý povídce mělo vázat.
A já píšu večer, teda, když už píšu, tak je u mě v pokoji tma a v uších mám sluchátka s nějakou depresivní/smutnou hudbou, to je takovej můj malej zvyk. Když ani jedno z toho není, nikdy nenapíšu nic dobrýho. Čímž zase nechci říct, že jsem někdy napsala něco dobrýho, prostě mám pak jen pocit, že to "dílo" je ještě horší, než cokoli jindy. Naštěstí mám na klávesnici "delete". :))
O těch hokejistech je to smutná zpráva, ale přijde mi to trochu přehnaný. Nechci tím dát najevo, že jim to přeju nebo něco podobně odpornýho, ale prostě, celej fejs je kvůli tomu zaspamovanej a přitom, když spadne letadlo s úplně neznámejma lidma, který nejsou slavný, nikdo si žádný statusy kvůli tomu ani nenapíše. Mám z tohodle blbý pocity, protože jestli to znamená, že člověk získá trochu úcty jenom tím, že je slavný/byl jednou v novinách/atp, je tenhle svět sakra divnej! :/
(Omlouvám se za sloh, dlouho jsem nikomu nepsala komentář a zrovna tebe jsem vybrala za první oběť!)
PS: jinak k tomu, že si opět na jiné stránce se vyjadřovat radši nebudu :D! Ale přeju, ať se ti tady už konečně líbí a zůstaneš tu co nejdéle :))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.